СТАНЬ ВОЇНОМ КІБЕРФРОНТУ

 

 

1 лютого – Всесвітній день читання вголос.

 Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Закликаємо всіх сьогодні відпочити та прочитати свою улюблену книгу.

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Понад сторіччя тому юні герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя. Про що зазначив у День пам‘яті героїв Крут Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зі сходом сонця 29 січня 1918 року на Чернігівщині відбувся бій під Крутами.

За різними джерелами від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за рідну країну та на кілька діб зупинили більшовицьку армію, яка насувалася на Київ.

Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.

28 січня – День затвердження державного прапора України

Державний прапор України –

Це стяг із двох подовжніх смуг.

Він символ вільної людини,

У ньому український дух!

У синім – небо Батьківщини,

Його безкрайність і блакить,

І вище нього, Україно,

Хай пісня нації летить!

У жовтім кольорі – колосся,

Багатство нашої землі.

Щоб у достатку всім жилося,

І в люднім місті, і в селі.

Нехай він нас завжди єднає,

Його із гордістю несуть.

А світ, побачивши, впізнає:

Під стягом Українці йдуть!

27 січня — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 1 листопада2005року. Її співавторами виступили 100 держав. Україна приєдналася до Резолюції у2012році. Дата 27 січня обрана невипадково: саме цього дня1945року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті «Аушвіц-Біркенау».

Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту з лав Радянської Армії визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

“Голокост, що призвів до винищування однієї третиниєвреїві незліченних жертв з числа представників іншихменшин, буде завжди служити всімнародамзастереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть,фанатизм,расизмі упередженість”, — йдеться в резолюції ГА ООН. Ініціаторами ухвалення документа виступили ІзраїльКанадаАвстраліяРосія і США, а їх співавторами – ще понад 90 держав.

Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.

Уперше Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначили в усьому світі у 2006 р. Проте деякі країни відзначали цей день і раніше.

22 січня українці святкують важливе для держави свято — День Соборності України.
Що таке соборність? Це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Також соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову й соціальну. З Днем соборності, свободи і єднання!
Кожен день — із вечора до рання
Хай дарує Вам приємні миті,
Будете завжди теплом зігріті.
Радості, здоров’я, довгих літ…
Хай до Вас добрішим буде світ!

 

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. З Днем Соборності України!!!

 

КАБІНЕТ БЕЗПЕКИ

10.01.2023 р. У Малопавлівському ліцеї у формі круглого столу було проведено засідання педагогічної ради на тему:  «Про підсумки результатів освітнього процесу та виховної діяльності за І семестр в умовах роботи з використанням технологій дистанційного навчання».  Було  узагальнено результати організації освітнього процесу  в І семестрі 2022-2023 н.р. за допомогою технологій дистанційного навчання та визначено шляхи підвищення якості освітніх послуг в умовах воєнного стану. Детальний аналіз був проведений щодо  роботи з учнями ВПО та дітьми, які перебувають за кордоном.

З використанням інтерактивних методів пройшло опрацювання Концепції національно-патріотичного виховання та Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої Постановою КМ України № 1451 від 27. 12. 2022 р.

   Знайомтесь, це — Суперкоманда проти мін, котрі допоможуть нашим дітям вивчити правила, як поводитися з вибухонебезпечними предметами.

На передодні новорічних свят учень 7 класу Явтушенко Єгор Малопавлівський ліцей отримав чудовий подарунок від UNICEF Ukraine . Єгор долучився до онлайн-уроку з мінної безпеки та пройшов вікторину , за що був нагороджений.

Головний результат цього уроку в тому, щоби тепер діти могли вберегти своє життя від вибухонебезпечних предметів та вберегти своїх рідних.

Щира подяка організаторам

Вперед до перемоги, Слава Україні !!!

        День Святого Миколая – це особливе свято, у яке здійснюються найзаповітніші бажання, це час приємних сюрпризів, коли на обличчях у дітей з’являються щирі посмішки.
       В атмосфері  доброзичливості учні взяли участь у квест-грі ” У пошуках подарунків Святого Миколая “. Було весело, цікаво й незвично.

АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ”

З ЮВІЛЕЄМ КОМИШАНСЬКУ ГРОМАДУ. ПРИВІТАННЯ

 

 

Сьогодні в Малопавлівському ліцеї свято – мрія. До нас приїхали цибулини квітів, які потрібно обов’язково посадити восени. Стільки радості, щастя в дитячих оченятах ми давно вже не бачила. Наші діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої НЕЗАЛЕЖНОЇ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ.  Ми щиро дякуємо організаторам всеукраїнського благодійного проєкту flowers4school. І буде весна, і будуть діти, і буде МИР і будуть прикрашати Малопавлівський ліцей чудові квіти.

   

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗАОЧНИЙ КОНКУРС РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ “МОЯ УКРАЇНО!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *