09.05.2023 р.
З нагоди Дня Європи 9 травня 2023 року відбувся обласний челендж “UA EU – Together”.
Челендж передбачає проведення заходів, що відображають вивчення національного стрію, звичаїв, обрядів, традицій Європейських країн.

08.05.2023 р.

День пам’яті і примирення це нагадування про обов’язок шанувати подвиги наших предків у Другій світовій війні, зберігати споконвічні цінності свободи та гідності!              У 2023 році Україна відзначає свято в умовах повномасштабної війни з РФ тому ми, як ніколи, розуміємо, що найвища цінність нашого життя це – мир і незалежність. Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну! Молімося за тих, хто бореться за неї знову!


26.04.2023 р.

26 квітня – День Чорнобильської трагедії.

Цього дня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції.  
Катастрофа була настільки глобальна, що їй присвоїли 7-ий рівень небезпеки за міжнародною шкалою ядерних подій (INES). Вона призвела до забруднення понад 145 тис. км. території України. 
Від аварії постраждало близько 5 млн. людей. 
Проте, Чорнобиль для нас – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Більше трьох десятиліть тому слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом.

17.03.2023 р.

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!
 Світла і добра, благоденства і процвітання, віри і любові вам. 
Миру і щастя дому вашому, вам, рідним і близьким. 
Христос воскрес!
Арт-презентація “Великдень”
Долучилися до виставки Малопавлівський будинок культури
31.03.2023р. В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) в закладі відбувся семінар – практикум, як базова система національно-патріотичного виховання молоді.
До квесту “Україна – це ти!” долучилися рої: Комишанського ліцею, Грунського ліцею і Куземенського ліцею.
В єдності наша сила!

 30.03.2023 року у ліцеї відбулася педрада.

         За допомогою нестандартних форм розглянуто низку актуальних питань освітнього процесу, напрацьовано шляхи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Зокрема, колоквіум “Практична спрямованість формування математичної компетентності на уроках математики у 1-5 класах в умовах НУШ”.

Діалогічний майданчик “ПВК  “Редан”: хто вони такі та як їх розпізнати”. 

      Практичний тренінг “”Спільна дошка”  (Whiteboard) як інструмент активізації навчальної діяльності на офлайн та онлайн -уроках” 

 


29.03.2023року. За підтримки начальника відділу освіти Коритник Є.П. відбулася змістовна зустріч колективу ліцею із фахівцями Управління Державної служби якості освіти у Сумській області Юшко Н.В., Ніколаєнко С.П., Корж Т.С.  

     З педагогами було проведено тренінг з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності закладу освіти.                             
   Для керівників ліцею проведено практичне заняття: ” Застосунок ІАС “EvaluED” щодо проведення самооцінювання за напрямом “Управлінські процеси “.                                 
      Дякуємо за доступність, креативність, толерантність.

24 березня об 11:00 відбувалася онлайн-лекція для школярів про правила безпечної поведінки на дорогах в темний час доби, особливо за умови відсутності електроенергії та освітлення на вулицях міст і селищ.

Спікер: Інспектор ювенальної превенції Олександр Сергієнко прочитає коротку лекцію про основні правила поводження на дорозі і про те, як правильно користуватися світлоповертальними браслетами та наліпками, щоб водій зміг побачити дитину на дорозі.

Лекція проходила в межах соціального проєкту «Безпека в дії», який започаткували Укргазвидобування Institute of Partnership and Sustainable Development та Ювенальна Поліція України

Оголосили конкурс малюнків серед дітей на тему: “Правила поведінки дітей на дорозі у темний або світлий час доби”

ФОТО


Про розміщення соціальної реклами з безпеки на транспорті та дорогах


Запрошуємо школярів на онлайн-лекцію про безпеку на дорогах в темний час доби

24 березня об 11:00 відбудеться онлайн-лекція для школярів про правила безпечної поведінки на дорогах в темний час доби, особливо за умови відсутності електроенергії та освітлення на вулицях міст і селищ.

Спікер: Інспектор ювенальної превенції Олександр Сергієнко прочитає коротку лекцію про основні правила поводження на дорозі і про те, як правильно користуватися світлоповертальними браслетами та наліпками, щоб водій зміг побачити дитину на дорозі.

Лекція пройде в межах соціального проєкту «Безпека в дії», який започаткували Укргазвидобування Institute of Partnership and Sustainable Development та Ювенальна Поліція України

Трансляція лекції буде відбуватися на YouTube каналі за посиланням https://www.youtube.com/@NaftogazUkraine

Але лекцією все не закінчується, ми разом з усіма партнерами оголошуємо конкурс малюнків серед дітей на тему: “Правила поведінки дітей на дорозі у темний або світлий час доби”.

Відправити малюнки можна поштою: м. Київ, відділення Нової пошти №72, Теплюк Анастасія Ігорівна, 0958080451
або відсканувати та відправити на електрону пошту drd@ugv.com.ua.
Переможці отримають заохочувальні призи від Укргазвидобування.

Результати конкурсу оголосимо: 7 квітня 2023 року на фейбук-сторінці Нафтогаз Сталий Розвиток.

Vasyl Bohdan Національна поліція України МВС України 


СТАНЬ ВОЇНОМ КІБЕРФРОНТУ

 


9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.
Пройшло 209 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
Тарас Шевченко все своє життя та талант присвятив українському народу: своїм сучасникам і нащадкам. З його творів видно, що він і справді дуже тужив за Україною.

 Рік незламності: незламаної волі та незламаної країни. 

Це – 365 днів вдячності нашим Збройним Силам. 

Пам’ятаємо кожний день нашого спротиву. 

Перемога за Україною.


День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Небесна сотня – це Господні діти
Послало небо в допомогу нам.
Це дуже важко – ніде правду діти
Протистояти нашим ворогам.
Небесна сотня – це посланці Бога
За нас віддали всі своє життя.
І в них біла лише одна дорога –
Пішли навіки в майбуття!
Народ їх буде пам’ятать віднині,
схиляти голову в журбі.
А вороги нехай загинуть!
Не буде горя хай тобі!

У даний час важливо зберігати найцінніше – наших дітей, для яких головне відчувати безпеку. А безпека під час війни починається з обізнаності і вміння розпізнавати вибухонебезпечні предмети, і знати правила поведінки з ними.                             

 Саме тому, за сприяння відділу освіти Комишанської сільської ради, відбулося заняття “Знання правил безпечної поведінки рятує життя” з провідним фахівцем відділу профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Охтирського районного управління головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Педорченком Сергієм Олександровичем та фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Охтирському районі центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Сумській області Нечвоглодом Ігорем Анатолійовичем, які на доступному для дітей рівні роз’яснили та практично унаочнили алгоритм дії при виявленні небезпечних предметів.


1 лютого – Всесвітній день читання вголос.

 Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Закликаємо всіх сьогодні відпочити та прочитати свою улюблену книгу.

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Понад сторіччя тому юні герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя. Про що зазначив у День пам‘яті героїв Крут Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зі сходом сонця 29 січня 1918 року на Чернігівщині відбувся бій під Крутами.

За різними джерелами від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за рідну країну та на кілька діб зупинили більшовицьку армію, яка насувалася на Київ.

Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.


28 січня – День затвердження державного прапора України

Державний прапор України –

Це стяг із двох подовжніх смуг.

Він символ вільної людини,

У ньому український дух!

У синім – небо Батьківщини,

Його безкрайність і блакить,

І вище нього, Україно,

Хай пісня нації летить!

У жовтім кольорі – колосся,

Багатство нашої землі.

Щоб у достатку всім жилося,

І в люднім місті, і в селі.

Нехай він нас завжди єднає,

Його із гордістю несуть.

А світ, побачивши, впізнає:

Під стягом Українці йдуть!


27 січня — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 1 листопада2005року. Її співавторами виступили 100 держав. Україна приєдналася до Резолюції у2012році. Дата 27 січня обрана невипадково: саме цього дня1945року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті «Аушвіц-Біркенау».

Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту з лав Радянської Армії визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

“Голокост, що призвів до винищування однієї третиниєвреїві незліченних жертв з числа представників іншихменшин, буде завжди служити всімнародамзастереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть,фанатизм,расизмі упередженість”, — йдеться в резолюції ГА ООН. Ініціаторами ухвалення документа виступили ІзраїльКанадаАвстраліяРосія і США, а їх співавторами – ще понад 90 держав.

Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.

Уперше Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначили в усьому світі у 2006 р. Проте деякі країни відзначали цей день і раніше.


22 січня українці святкують важливе для держави свято — День Соборності України.
Що таке соборність? Це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Також соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову й соціальну. З Днем соборності, свободи і єднання!
Кожен день — із вечора до рання
Хай дарує Вам приємні миті,
Будете завжди теплом зігріті.
Радості, здоров’я, довгих літ…
Хай до Вас добрішим буде світ!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. З Днем Соборності України!!!


КАБІНЕТ БЕЗПЕКИ


10.01.2023 р. У Малопавлівському ліцеї у формі круглого столу було проведено засідання педагогічної ради на тему:  «Про підсумки результатів освітнього процесу та виховної діяльності за І семестр в умовах роботи з використанням технологій дистанційного навчання».  Було  узагальнено результати організації освітнього процесу  в І семестрі 2022-2023 н.р. за допомогою технологій дистанційного навчання та визначено шляхи підвищення якості освітніх послуг в умовах воєнного стану. Детальний аналіз був проведений щодо  роботи з учнями ВПО та дітьми, які перебувають за кордоном.

З використанням інтерактивних методів пройшло опрацювання Концепції національно-патріотичного виховання та Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої Постановою КМ України № 1451 від 27. 12. 2022 р.

 


Знайомтесь, це — Суперкоманда проти мін, котрі допоможуть нашим дітям вивчити правила, як поводитися з вибухонебезпечними предметами.

На передодні новорічних свят учень 7 класу Явтушенко Єгор Малопавлівський ліцей отримав чудовий подарунок від UNICEF Ukraine . Єгор долучився до онлайн-уроку з мінної безпеки та пройшов вікторину , за що був нагороджений.

Головний результат цього уроку в тому, щоби тепер діти могли вберегти своє життя від вибухонебезпечних предметів та вберегти своїх рідних.

Щира подяка організаторам

Вперед до перемоги, Слава Україні !!!

        День Святого Миколая – це особливе свято, у яке здійснюються найзаповітніші бажання, це час приємних сюрпризів, коли на обличчях у дітей з’являються щирі посмішки.
       В атмосфері  доброзичливості учні взяли участь у квест-грі ” У пошуках подарунків Святого Миколая “. Було весело, цікаво й незвично.

АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ”

З ЮВІЛЕЄМ КОМИШАНСЬКУ ГРОМАДУ. ПРИВІТАННЯ

 

 

Сьогодні в Малопавлівському ліцеї свято – мрія. До нас приїхали цибулини квітів, які потрібно обов’язково посадити восени. Стільки радості, щастя в дитячих оченятах ми давно вже не бачила. Наші діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої НЕЗАЛЕЖНОЇ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ.  Ми щиро дякуємо організаторам всеукраїнського благодійного проєкту flowers4school. І буде весна, і будуть діти, і буде МИР і будуть прикрашати Малопавлівський ліцей чудові квіти.

   

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗАОЧНИЙ КОНКУРС РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ “МОЯ УКРАЇНО!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *