Шкільне самоврядування

Інформація про волонтерство

 

15.06.2023 р.

Вчора група дітей з Малопавлівського ліцею відвідала музей садибу в селі Гоголеве Шишацького району Полтавської області. Дорога видалася неблизькою та трішки втомила всіх, але це відійшло на другий план, коли ми зайшли на територію заповідника і побачили садибу та парк, в центрі якого вона розташована, озеро з гротом, де можна було загадати бажання і, як говорив екскурсовод, воно обов’язково збудеться, цікаві експонати музею і кімнати самої садиби та флігель, де писав свої геніальні твори великий Гоголь. Працівники музею додали до екскурсії елемент театралізованого шоу і це допомогло відчути атмосферу того часу, коли жив письменник. Впевнений все, що ми побачили залишило незабутні враження і думка про те, що на нас чекала знову нелегка дорога додому не зіпсувала їх.

     


06.06.2023 р.

Опішнянська кераміка. Усе у світі розпочинається із глини. Першу людину – Адама – Бог зліпив саме із неї. Наші пращури, які жили на території України тисячі років тому, навчилися не просто використовувати цей матеріал у побуті, а й започаткували нову культуру – гончарство. На сьогодні в Україні залишилося вже не так багато місць, де ще зберігся цей промисел.

Приїхавши до Опішні, вихованці оздоровчого майданчика ліцею з Малої Павлівки були вражені красою цього козацького містечка. Воно лежить на пагорбах над річкою Ворскла та є найвищим поселенням Полтавщини (208 м над рівнем моря). З оглядового майданчику на території Національного музею-заповіднику гончарства видно не лише краєвиди полтавських селищ, але й можна зазирнути до сусідньої Харківщини. Та це не головна пам’ятка Опішні.

 


24.05.2023 р.

” День без ПОРТФЕЛІВ”

   💼👝👜👛🛍📦🪣🛒
Так, день цікавий💚, бешкетливий💜, насичений🧡, незвичний💙.
Але без портфелів і звичних рюкзаків незручно🤔 і незвично🤫.

23.05.2023 р.

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято – День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

 

 


15.05.2023 р.

👪15 травня – День родини 👪

У дружній родині — щаслива дитина, 
Бо є в неї мама і тато. 
Любов’ю осяяна кожна хвилина 
І радістю повниться хата. 
У дружній родині — щаслива дитина, 
Бо братики є і сестрички. 
Похмурого дня і у сонячну днину 
В них усмішки сяють на личках. 
У дружній родині — щаслива дитина, 
Бабусі, дідусі рідненькі 
Внучат обіймають, дітей научають 
Любити Вкраїноньку-неньку. 
У дружній родині — мир, злагода нині, 
Щасливі дорослі і діти! 
Нехай кожна днина в хорошій родині 
Теплом буде завжди зігріта!
(Т. Строкач)

11.05.2023 р.

Музично-патріотичний батл “Пісня – наша могутня зброя”🎶🎤

Здобувачі освіти Комишанського та Малопавлівського ліцеїв 11 травня завітали до будинку культури, де показали командну робота та пісенний рівень.
🇺🇦Потрібно слухати українське🇺🇦

10.05.2023 року

Долучилися до наймасштабнішої всеукраїнської онлайн-руханки до Всесвітнього дня руху ✨

Встановлювали національний рекорд

3 травня – День Сонця 

Колір цей усім знайомий!
Він у соняха в короні,
Він у сонця в промінцях,
Згодом видний у синцях,
Він в скарбах у великій скрині,
У ромашках всередині,
На доріжках із піску
у бджолах на бузку,
Він в меду й у вершках,
У зерні, що є в мішках.
Здогадались вже?
Промовте!
Що за колір то є?
Жовтий – це колір щастя, сонця та сміху. За результатами досліджень, жовтий колір підвищує концентрацію уваги, тому його часто використовують на рекламних щитах, дорожніх знаках тощо.

Джинсовий стиль 

👖👖👖👖👖👖👖
Джинси – це наймодніша та найзручніша частина гардеробу кожного з нас.
Джинси, які виникли як робочий одяг, у 1950х роках стали дуже популярними в підлітків.
Історія джинсів розпочалася, коли 24-річний єврейський емігрант з Баварії Леві Стросс (Levi Strauss) заснував у Сан-Франциско, Каліфорнія, майстерню з пошиву штанів для гірників та золотошукачів.
 Історичними брендами є Levi’s і Wrangler. Сьогодні джинси є дуже популярним повсякденним одягом різноманітних стилів і кольорів, поширеним у всьому світі.

🌍Міжнародний день Землі 🌍

Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. 
Для України сьогодні як ніколи актуальними є питання миру, захисту своєї землі, своїх людей та довкілля, що страждають від російських окупантів.
Ми обов’язково збережемо наш дім, виженемо з нього ворога та почнемо відновлювати багату українську природу.

Всесвітній день довкілля 🌿

Долучитися до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Приділяти увагу санітарному стану слід не тільки навесні, а впродовж всього року.
Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

Всесвітній день здоров’я 

Цього дня ми відзначаємо важливість доброго здоров’я та благополуччя для людей по всьому світу і маємо нагоду оцінити своє здоров’я, пообіцяти собі дбати про себе, бути уважними до себе і один до одного. Разом ми можемо створити більш здорову та щасливу країну, а отже – і світ.

Здоровіші Разом

4 квітня Міжнародний день обізнаності з мінної безпеки 💥💣

Підвищення обізнаності про небезпеку мін і вибухонебезпечних залишків війни (ВЗВ) та сприяння їх знищенню.
Долучилися до радіодиктанту “Спільно до безпеки” від Пса Патрона 🐶
Разом ми подолаємо і цю небезпеку. І перший крок до боротьби з цією загрозою – це знання. Адже хто обізнаний – той захищений!

😺🐶Міжнародний день безпритульних тварин 🐶😺

Протягом місяця в ліцеї відбувалася VII Всеукраїнська благодійна акція “Happy Mяу для Мурчика”
Мета акції – збір допомоги для тварин в притулок.
Війна принесла багать горя не лише люядм, але і тваринам. Багато котів і собак були загублені, зраджені або витратили господарів. Тому ми вирішили підтримати чотирилапих в притулку тп зібрали допомогу (корм, крупу, іграшки, медикаменти) для котів та собак.
Зібрану допомогу передали до Сумського товариства захисту тварин.

Учнівське самоврядування відвідали онлайн – сесію обласної школи  «Лідер», з метою заохочення учнів до оволодіння практичними навичками лідерства 24 березня 2023 року відбулася навчальна сесія обласної школи «Лідер» за модулем «Учнівське самоврядування – незалежність чи підпорядкованість».


14 березня – День українського добровольця Верховна Рада встановила День українського добровольця, який буде відзначатися щорічно 14 березня. День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для своєї держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності. Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.


1 березня – Всесвітній День імунітету. 

Шанс підтримати та підсилити особистий імунітет є майже у кожної людини, було б лише бажання, сила волі і мужність, щоб здійснити певні дії на шляху до оздоровлення.

Здобувачі освіти, батьки, працівники школи відзначили День спонтанної доброти добрими справами.


16 лютого – День Єднання України

День Єднання – зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ. Що ми разом – непереможна сила яка веде нас усіх до ПЕРЕМОГИ

До Дня Закоханих та Дня Єднання відбувалася акція “Подаруй частиночку сердечка ЗСУ”. Протягом трьох днів учні випікали та прикрашали власноруч печиво для військових.