Шкільне самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________________________

Віртуальний стенд “Правила дорожньго руху”


4-11 жовтня 2023 року  Міжнародний урок доброти.

Вже декілька років наш ліцей долучається до Уроку доброти, приуроченого до Всесвітнього Дня захисту тварин (World Animal Day). Вже майже 100 років у цей день світова спільнота фокусується на сприянні правам і добробуту тварин, а також підвищенні обізнаності про відповідальне і гуманне ставлення до тварин.

30 вересня 2023 року відбулася поїздка на лінійне орієнтування в місто Охтирка. Вона була удвічі кращим досвідом, ніж ми очікували! Наша група учасників була надзвичайно організованою і командною, а завдання лінійного орієнтування були успішно виконані з великим резервом.

А що ще більше зачіпає нашу гордість – це високі досягнення наших учасників:

1 місце 🥇 – Явтушенко Єгор

1 місце 🥇 – Луценко Даша

Також не можемо не відзначити:

3 місце 🥉 – Хоменко Ангеліна

3 місце 🥉 – Кудря Діана

3 місце 🥉 – Дейко Андрій

Велике дякуємо всім за участь і весело проведений час! #ЛінійнеОрієнтування #Подорожі #Охтирка

Звіт з Дня Учителя, коли учні стали вчителями

З радістю повідомляємо, що День Учителя та День Самоврядування відзначили у нашій школі з великим успіхом, цього року потрадиції ми також додали особливий акцент – День, коли учні стали вчителями.

Учні відзначили День Учителя, підготувавши чудовий концерт, на якому продемонстрували свої таланти та вміння в музиці та танцях. Було дуже весело та незабутньо!

У цей особливий день, учителі отримали від учнів безліч приємних сюрпризів та подарунків, що вже стало доброю традицією.

День Самоврядування був дуже активним та позитивним. Учні показали свою вміння працювати в команді та керувати заходами, спільно влаштувавши чимало цікавих ігор та конкурсів.

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути фотографії з цих заходів на нашому шкільному сайті. Дякуємо всім, хто взяв участь та долучився до організації свята!

З найкращими побажаннями

Адміністрація Малопавлівського ліцею

Дата: 29.09.2023

29 вересня 2023 року в Україні проводиться День пам’яті жертв Бабиного Яру. У цей день відзначають 82-річницю наймасовішого розстрілу в урочищі, який був проведений нацистами 29-30 вересня 1941 року. Тоді загинуло понад 33 тисячі людей.

З 25 по 29 вересня 2023р. у ліцеї пройшов тиждень протидії булінгу. Метою даного тижня є проведення просвітницьких та профілактичних заходів спрямованих на  інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінг», його різновиди та профілактику цього явища в закладі освіти. В рамках Тижня у закладі  були проведені заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству. Класні керівники 1-9-х класів провели з дітьми профілактичні бесіди.

22 вересня 2023 відбулася Всеукраїнська руханка «Спорт заради розвитку

За ініціативи та підтримки Комунального закладу позашкільної освіти “Центр дітей та юнацтва” Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області 24. 09. 2023 року на базі Малопавлівського ліцею проходили змагання зі спортивного орієнтування на місцевості «Полярна зірка».

Гостем заходу був директор ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “СУМСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЛІЦЕЙ” Владислав Діброва, який зміг зацікавити дітей інтелектуальними іграми.

Змагання зі спортивного орієнтування на місцевості «Полярна зірка» проводив Сталинський Валентин Олексійович, керівник громадської організації «ОХТИРСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ „АЗИМУТ“».

Найважчим для учасників виявилося перше завдання, де за допомогою компасу потрібно було визначити азимут – горизонтальний кут, який відраховується за годинниковою стрілкою від північного напряму географічного меридіану точки спостереження до заданого напряму від 0° до 360°.

Учасники були поділені на вікові групи: 5-8 клас, 9-11 клас.

Призерами стали такі учні:

Явтушенко Єгор 8 клас ІІІ місце
Пелих Артем 6 клас ІІІ місце
Вакулюк Ігор 10 клас ІІ місце
Пірятинець Станіслав 11 клас ІІ місце
Луценко Максим 11 клас ІІІ місце

21.09.2023 класні керівники провели виховні заходи до Міжнародного дня миру.

З 18.09 по 22.09.2023 у Малопавлівському ліцеї проходив Олімпійський тиждень. Розпочався даний тиждень із виготовлення виробів на спортивну тематику (плакати, лепбуки, буклети, вироби), також протягом тижня серед здобувачів освіти проходив челендж «Крок до МИРУ».

 

План Олімпійського тижня

 

11.09.2023 року учні 8-11 класів відбулася стрим-бесіда з екологинею Оленою Пащенко, заступницею голови Всеукраїнської екологічної ліги на тему: «Сортування сміття».

01.09.2023

Свято  Першого дзвоника 2023
«Веселкова дорога до перемоги!»
Хай навчання в радість буде,
Хай наука не забуде
Поміститись в голові,
Щоб вдавалось все тобі!
Загалом, ти добре вчися,
І ніколи не журися
Про оцінки, про свої,
Знай, що головне в житті,
Це освіта і знання,
Ліцей, вчитель і рідня!

Інформація про волонтерство

 

15.06.2023 р.

Вчора група дітей з Малопавлівського ліцею відвідала музей садибу в селі Гоголеве Шишацького району Полтавської області. Дорога видалася неблизькою та трішки втомила всіх, але це відійшло на другий план, коли ми зайшли на територію заповідника і побачили садибу та парк, в центрі якого вона розташована, озеро з гротом, де можна було загадати бажання і, як говорив екскурсовод, воно обов’язково збудеться, цікаві експонати музею і кімнати самої садиби та флігель, де писав свої геніальні твори великий Гоголь. Працівники музею додали до екскурсії елемент театралізованого шоу і це допомогло відчути атмосферу того часу, коли жив письменник. Впевнений все, що ми побачили залишило незабутні враження і думка про те, що на нас чекала знову нелегка дорога додому не зіпсувала їх.

     


06.06.2023 р.

Опішнянська кераміка. Усе у світі розпочинається із глини. Першу людину – Адама – Бог зліпив саме із неї. Наші пращури, які жили на території України тисячі років тому, навчилися не просто використовувати цей матеріал у побуті, а й започаткували нову культуру – гончарство. На сьогодні в Україні залишилося вже не так багато місць, де ще зберігся цей промисел.

Приїхавши до Опішні, вихованці оздоровчого майданчика ліцею з Малої Павлівки були вражені красою цього козацького містечка. Воно лежить на пагорбах над річкою Ворскла та є найвищим поселенням Полтавщини (208 м над рівнем моря). З оглядового майданчику на території Національного музею-заповіднику гончарства видно не лише краєвиди полтавських селищ, але й можна зазирнути до сусідньої Харківщини. Та це не головна пам’ятка Опішні.

 


24.05.2023 р.

” День без ПОРТФЕЛІВ”

   💼👝👜👛🛍📦🪣🛒
Так, день цікавий💚, бешкетливий💜, насичений🧡, незвичний💙.
Але без портфелів і звичних рюкзаків незручно🤔 і незвично🤫.

23.05.2023 р.

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято – День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

 

 


15.05.2023 р.

👪15 травня – День родини 👪

У дружній родині — щаслива дитина, 
Бо є в неї мама і тато. 
Любов’ю осяяна кожна хвилина 
І радістю повниться хата. 
У дружній родині — щаслива дитина, 
Бо братики є і сестрички. 
Похмурого дня і у сонячну днину 
В них усмішки сяють на личках. 
У дружній родині — щаслива дитина, 
Бабусі, дідусі рідненькі 
Внучат обіймають, дітей научають 
Любити Вкраїноньку-неньку. 
У дружній родині — мир, злагода нині, 
Щасливі дорослі і діти! 
Нехай кожна днина в хорошій родині 
Теплом буде завжди зігріта!
(Т. Строкач)

11.05.2023 р.

Музично-патріотичний батл “Пісня – наша могутня зброя”🎶🎤

Здобувачі освіти Комишанського та Малопавлівського ліцеїв 11 травня завітали до будинку культури, де показали командну робота та пісенний рівень.
🇺🇦Потрібно слухати українське🇺🇦

10.05.2023 року

Долучилися до наймасштабнішої всеукраїнської онлайн-руханки до Всесвітнього дня руху ✨

Встановлювали національний рекорд

3 травня – День Сонця 

Колір цей усім знайомий!
Він у соняха в короні,
Він у сонця в промінцях,
Згодом видний у синцях,
Він в скарбах у великій скрині,
У ромашках всередині,
На доріжках із піску
у бджолах на бузку,
Він в меду й у вершках,
У зерні, що є в мішках.
Здогадались вже?
Промовте!
Що за колір то є?
Жовтий – це колір щастя, сонця та сміху. За результатами досліджень, жовтий колір підвищує концентрацію уваги, тому його часто використовують на рекламних щитах, дорожніх знаках тощо.

Джинсовий стиль 

👖👖👖👖👖👖👖
Джинси – це наймодніша та найзручніша частина гардеробу кожного з нас.
Джинси, які виникли як робочий одяг, у 1950х роках стали дуже популярними в підлітків.
Історія джинсів розпочалася, коли 24-річний єврейський емігрант з Баварії Леві Стросс (Levi Strauss) заснував у Сан-Франциско, Каліфорнія, майстерню з пошиву штанів для гірників та золотошукачів.
 Історичними брендами є Levi’s і Wrangler. Сьогодні джинси є дуже популярним повсякденним одягом різноманітних стилів і кольорів, поширеним у всьому світі.

🌍Міжнародний день Землі 🌍

Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. 
Для України сьогодні як ніколи актуальними є питання миру, захисту своєї землі, своїх людей та довкілля, що страждають від російських окупантів.
Ми обов’язково збережемо наш дім, виженемо з нього ворога та почнемо відновлювати багату українську природу.

Всесвітній день довкілля 🌿

Долучитися до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Приділяти увагу санітарному стану слід не тільки навесні, а впродовж всього року.
Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

Всесвітній день здоров’я 

Цього дня ми відзначаємо важливість доброго здоров’я та благополуччя для людей по всьому світу і маємо нагоду оцінити своє здоров’я, пообіцяти собі дбати про себе, бути уважними до себе і один до одного. Разом ми можемо створити більш здорову та щасливу країну, а отже – і світ.

Здоровіші Разом

4 квітня Міжнародний день обізнаності з мінної безпеки 💥💣

Підвищення обізнаності про небезпеку мін і вибухонебезпечних залишків війни (ВЗВ) та сприяння їх знищенню.
Долучилися до радіодиктанту “Спільно до безпеки” від Пса Патрона 🐶
Разом ми подолаємо і цю небезпеку. І перший крок до боротьби з цією загрозою – це знання. Адже хто обізнаний – той захищений!

😺🐶Міжнародний день безпритульних тварин 🐶😺

Протягом місяця в ліцеї відбувалася VII Всеукраїнська благодійна акція “Happy Mяу для Мурчика”
Мета акції – збір допомоги для тварин в притулок.
Війна принесла багать горя не лише люядм, але і тваринам. Багато котів і собак були загублені, зраджені або витратили господарів. Тому ми вирішили підтримати чотирилапих в притулку тп зібрали допомогу (корм, крупу, іграшки, медикаменти) для котів та собак.
Зібрану допомогу передали до Сумського товариства захисту тварин.

Учнівське самоврядування відвідали онлайн – сесію обласної школи  «Лідер», з метою заохочення учнів до оволодіння практичними навичками лідерства 24 березня 2023 року відбулася навчальна сесія обласної школи «Лідер» за модулем «Учнівське самоврядування – незалежність чи підпорядкованість».


14 березня – День українського добровольця Верховна Рада встановила День українського добровольця, який буде відзначатися щорічно 14 березня. День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для своєї держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності. Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.


1 березня – Всесвітній День імунітету. 

Шанс підтримати та підсилити особистий імунітет є майже у кожної людини, було б лише бажання, сила волі і мужність, щоб здійснити певні дії на шляху до оздоровлення.

Здобувачі освіти, батьки, працівники школи відзначили День спонтанної доброти добрими справами.


16 лютого – День Єднання України

День Єднання – зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ. Що ми разом – непереможна сила яка веде нас усіх до ПЕРЕМОГИ

До Дня Закоханих та Дня Єднання відбувалася акція “Подаруй частиночку сердечка ЗСУ”. Протягом трьох днів учні випікали та прикрашали власноруч печиво для військових.