Гурткова робота

ГУРТОК “ВІДПОВІДАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ”, керівник Ю.О.Лебідь

25.03.2024-29.03.2024 Під час весняних канікул 12 вихованців «Відповідального споживання» долучилися до Всеукраїнського проекту для учнів старших класів «Біотехнологічні студії» від Національного університету харчових технологій та корпорації Артеріум». Заняття НУХТ були насиченими різноманітними подіями: знайомство з університетом, дивовижні віртуальні мандрівки на фармацевтичне виробництво та дослідний центр «Артеріум», суперові майстеркласи й експерименти, актуальні наукові диспути! Хоча ми й працювали лише онлайн, це ніяк не зіпсувало нам настрій та бажання поринути у світ наукових досліджень. Це – неймовірно цікаВО, дуже захоплиВО й надзвичайно наукоВО!!!
5 незабутніх днів «Біотехнологічних студій 2024» пролетіли швидко. Ми щиро вдячні організаторам і спонсорам проєкту за просто фантастичні канікули: інтригуючі івенти, безцінний досвід фахівців, відкрите спілкування на рівних, дружню атмосферу і… суперові подарунки!
Ми спілкувалися з науковцями, що розробляють лікарські препарати, дізналися таємниці води і повітря, про космічну їжу, вивчали чарівні ферменти і світ пробіотиків, нанобіотехнології, взяли участь у батлі запитань до хіміка. Владислава Боднар виборола 2 і 3 місце хімічного батлу й нагороджена двома подарунковими сертифікатами київського музею науки і техніки «Експериментаріуму». Всі вихованці-учасники «Біотехнологічних студій 2024» отримали сертифікати за активне і успішне навчання.

Гурток “Чарівний пензлик” , керівник А.С.Білоцерківець

 

Успіхи та досягнення вихованців Г.В.Рябчинського гурток “Дзюдо”

 

Гуртки “Волейбол” та “Азимут”

Керівник А.П.Кулініч