Конурси, акції

🐱VІІ Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»🐶

Мета акції – збір допомоги для тварин в притулках
Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Підтримуйте чотирилапих в притулкках, долучайтесь до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика». Разом зберемо допомогу (корм, крупу, іграшки чи медикаменти) для котів та собак.
Зібрану допомогу передамо до притулку в м.Суми.

Наш заклад освіти став переможцем у Всеукраїнській освітній ініціативі “Марафон добрих справ” у категорії “Благодійник – фінансовий гуру”

Щиро дякуємо здобувачам освіти, батькам, працівникам закладу за добрі справи за благодійництво, ща підтримку ЗСУ. 🇺🇦
Тож творімо добро, будьмо чуйними і милосердними❗
В єдності наша сила ❗
Малопавлівський ліцей Комишанської сільської ради висловлює вдячність Національному банку України – організатору проєкту “Марафон добрих справ”.
Адже добро породжує добро

КОНКУРС ВІДЕОРОЛИКІВ «АГЕНТИ ЗДОРОВ’Я»

в рамках проєкту «Кровна рідня»

 

З метою пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, формування в них активної життєвої позиції, орієнтації на здоровий спосіб життя, активізації творчих здібностей Малопавлівський ліцей взяв участь у І етап обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров’я».

Акція «Тепла допомога для ЗАХИСНИКА»

Марафон добрих справ.

Малопавлівський ліцей із 29 листопада до 19 грудня 2022 року долучився до Марафону добрих справ. Захід відбувається в межах глобальногу руху #ЩедрийВівторок.https://drive.google.com/file/d/1X1MHrfOCwKs_wcV8vRPtR1m8zIvemqzs/view?usp=share_link

 

Фотоконкурс “Мій рідний край, крізь призму об’єктиву”

Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я.
З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».